O nás

O naší advokátní kanceláři

Jsme zkušený, dynamický, flexibilní tým, připravený hájit vaše zájmy na vysoké profesionální úrovni.

img

Dobré služby

Právní služby poskytujeme rychle, kvalitně a za přijatelné ceny.

img

Individuální přístup

Ke klientům přistupujeme individuálně, ohleduplně a s maximální pozorností.

img

Spolupracujeme s odborníky

Spolupracujeme se znalci a odborníky širokého spektra oborů, v praxi využíváme nejmodernější software/systémy (ASPI a CODEXIS), díky nimž disponujeme znalostí nejnovější judikatury českých soudů, Evropského soudního dvora a Evropského soudu pro lidská práva.

Český Rozhlas Olomouc - Právní poradna (15.3.2016 10:05)
Tentokrát vysvětlíme, kdy máte nárok na bezplatné právní zastoupení u soudu nebo v jakých případech máte šanci na bezplatnou obhajobu. Na vaše dotazy odpoví advokátka Olga Hudcová z Prostějova.

Mgr. Olga Hudcová

Mgr. Olga Hudcová

Advokátka, Ev. č. ČAK: 13527

Profesní zkušenosti

Vystudovala jsem právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Praxi jsem získala u renomované advokátní kanceláře se sídlem v Praze, kdy jsem se věnovala zejména trestnímu a přestupkovému právu.

Nyní se zaměřuji rovněž na právo občanské, právo korporátní a převody nemovitostí.

Ovládám perfektně anglický jazyk, pracuji s právnickou angličtinou. Zkušenosti jsem získala mimo jiné ve Spojených státech amerických a Irsku.

Získala jsem certifikát The John Marshall Law school v oboru „American law nad dispute resolution“ a navázala jsem důležité mezinárodní kontakty s právnickými kapacitami této významné chicagské právnické školy.

Česká advokátní komora byla dne 5. 2. 2016 pověřena Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR mimosoudním řešením spotřebitelských sporů pro oblast sporů mezi advokátem a spotřebitelem ze Smluv o poskytování právních služeb, a to na základě zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele ve znění pozdějších předpisů. Internetová stránka tohoto pověřeného subjektu je www.cak.cz.